Wykład ”How Megatrends Shape International Relations” – fotorelacja

11 marca 2019 r. odbył się wykład pt. ”How Megatrends Shape International Relations” 🌍🗣 współorganizowany przez Koło Euroatlantyckie UW w ramach współpracy z #TheBridgeFoundation 🤝Wykład zainaugurował edycję dyplomatyczną projektu pt. „Global Reading on Global Challenges”, w którym członkowie naszego Koła wezmą udział.

Podczas wydarzenia gościliśmy Adama Koniuszewskiego, założyciela The Bridge Foundation, związanego także z Geneva Center for Security Policy i World Academy of Art&Science. Wygłosił on inspirujący wykład o globalnych megatrendach i ich wpływie na całokształt relacji międzynarodowych. Nie zabrakło wskazań na najważniejsze konsekwencje omawianych zagadnień dla biznesu, sfery społecznej czy kulturowej.

Mimo wczesnej godziny Aulę Baszkiewicza zapełnili uczniowie warszawskich liceów oraz studenci Uniwersytetu Warszawskiego. Dziękujemy za Wasze przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia, o których będziemy informować już wkrótce na naszym fanpage’u! 🔜✌️


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.