Interesujesz się polityką państw obszaru euroatlantyckiego i stosunkami międzynarodowymi w tym regionie? Może rozważasz karierę w Unii Europejskiej lub NATO? Czujesz potrzebę rozwijania swojej wiedzy oraz nabywania praktycznych umiejętności analizowania, oraz pisania? Chcesz organizować seminaria naukowe i wykłady z najlepszymi ekspertami z interesujących Cię dziedzin oraz doświadczonymi dyplomatami? Szukasz towarzystwa osób o podobnej pasji, otwartych na różne poglądy i chętnych do dyskusji?

Jeśli Twoja odpowiedź na większość z tych pytań jest twierdząca, odwiedź wydarzenie rekrutacyjne Koła Euroatlantyckiego UW 20 marca o 16:30 w sali 316 w budynku Gmachu Audytoryjnego na Kampusie Głównym naszej Alma Mater — Uniwersytetu Warszawskiego.

Dołączając do nas, będziesz mógł:
👉 zyskać niezbędne doświadczenie w organizowaniu konferencji i seminariów naukowych z udziałem najlepszych polskich ekspertów i dyplomatów;
👉 wziąć udział w warsztatach rozwijających przydatne umiejętności;
👉 organizować wyjścia do instytucji euroatlantyckich lub nawet nawiązać z nimi współpracę;
👉 uczestniczyć w tworzeniu naszego biuletynu;
👉 podszkolić się w dziedzinie logistyki, promocji czy finansów, wspierając zajmujące się tymi sprawami sekcje naszego koła;
👉 korzystać z płaszczyzny wymiany wiedzy i doświadczeń, jaką stwarza Koło;
👉 wziąć udział w jednym z naszych spotkań dyskusyjnych, które będzie okazją do wymiany poglądów oraz poćwiczenia sztuki argumentacji;
👉 wyjść z własną inicjatywą, na którą zawsze jesteśmy otwarci.

Koło Euroatlantyckie UW tworzy grono ambitnych studentów, których łączy zainteresowanie regionem euroatlantyckim, potrzeba działania oraz otwartość i chęć współpracy z innymi. Opiekunem naszego koła jest zaś dr hab. Robert Kupiecki, prof. UW – od 2004 do 2008 dyrektor Departamentu Polityki Bezpieczeństwa MSZ, w latach 2008–2012 ambasador RP w Stanach Zjednoczonych, w latach 2012–2015 podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Mimo niedługiego stażu — Koło powstało w 2017 r. – na naszych wydarzeniach gościliśmy już byłych ambasadorów, m.in. dr. Ryszarda Schnepfa i dr. Andrzeja Byrta, pracowników administracji państwowej, m.in. byłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, prof. Stanisława Kozieja, a także licznych pracowników naukowych i niezwykle kompetentnych ekspertów z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Fundacji Pułaskiego, Centrum Studiów Polska-Azja i Centrum Inicjatyw Międzynarodowych. W listopadzie 2018 r. podczas organizowanej przez Koło konferencji „Społeczność międzynarodowa w obliczu zmian klimatu — wokół COP24” zgromadziliśmy studentów z całej Polski, którzy zdecydowali się wygłosić swoje referaty.

Czy udało nam się już Ciebie przekonać?

DO ZOBACZENIA 20 MARCA O 16:30 W SALI 316 W GMACHU AUDYTORYJNYM UW!

Nie możesz pojawić się na spotkaniu? Napisz na nasz fanpage, odezwiemy się!

Kategorie: Wydarzenia

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *